Wypracowaliśmy 77 projektów!

Plan spotkań z mieszkańcami

Piątek, 31 lipca 2015

III edycja Dąbrowskiego Budżetu Partycypacyjnego powoli wchodzi w kolejną, bardzo istotną fazę – fazę spotkań z mieszkańcami. We wrześniu i październiku, we wszystkich dzielnicach, odbędą się Dzielnicowe Fora Mieszkańców.

 

Etap ten polegał będzie na dyskusji nad pomysłami zgłoszonymi do realizacji w ramach Dąbrowskiego Budżetu Partycypacyjnego 2016.

 

Od 20 maja, kiedy minął termin składania projektów, pracownicy poszczególnych wydziałów Urzędu Miejskiego analizowali ja pod kątem możliwości ich realizacji. Efekty ich pracy oraz opinie do każdego z projektów będą dostępne od 18 sierpnia.

 
 
Poniżej przedstawiamy harmonogram tegorocznych Dzielnicowych Forów Mieszkańców:
 
  • 2 września 2015 r.

Zielona-Korzeniec-Dziewiąty

Zespół Szkół nr 1, ul. Konopnickiej 56 godz. 17.00

Piekło Zespół Szkół nr 4, ul. Łęknice 35 godz. 17.00

Ratanice Zespół Szkół nr 4, ul. Łęknice 35 godz. 17.30

Marianki Zespół Szkół nr 4, ul. Łęknice 35 godz. 18.00  

 

  •  3 września 2015 r.

Łęknice Zespół Szkół nr 4, ul. Łęknice 35 godz. 17.00

Brodway Zespół Szkół nr 3, ul. Morcinka 4 godz. 17.00  

 

  • 8 września 2015 r.

Trzebiesławice Szkoła Podstawowa nr 35 ul. Uczniowska 24 godz. 17.00

Antoniów Świetlica Środowiskowa, ul. Spacerowa 4, godz. 17.00  

 

  • 9 września 2015 r.

Podlesie Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Krasińskiego 34 godz. 17.00

Staszic Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Krasińskiego 34 godz. 17.30

Ujejsce Szkoła Podstawowa nr 25, ul. Mieszka I 20 godz. 17.00  

 

  • 10 września 2015 r.

Łazy Błędowskie Szkoła Podstawowa nr 27, ul. Żołnierska 188  godz. 17.00

Błędów Szkoła Podstawowa nr 27, ul. Żołnierska 188  godz. 17.30

Stara Dąbrowa Muzeum Miejskie „Sztygarka” ul. Legionów Polskich 69 godz. 17.00  

 

  • 14 września 2015 r.

Reden-Adamiecki Klub Helikon, ul. Wojska Polskiego 45 godz. 17.00

Ząbkowice Dom Kultury Ząbkowice, ul. Chemiczna 2 godz. 17.00  

 

  • 16 września 2015 r.

Łosień Szkoła Podstawowa nr 26, ul. Gołonoska 23 godz. 17.00  

 

  • 17 września 2015 r.

Osiedle Młodych Hutników Szkoła Podstawowa nr 31 , al. Zwycięstwa 77 godz. 17.00  

 

  • 21 września 2015 r.

Gołonóg Szkoła Podstawowa nr 18, al. Piłsudskiego 73 godz. 17.00

Tucznawa-Bugaj-Sikorka Szkoła Podstawowa nr 23, ul. Idzikowskiego 139  godz. 17.00  

 

  • 22 września 2015 r.

Strzemieszyce Małe Świetlica Środowiskowa, ul. Główna 61 godz. 17.00  

 

  • 23 września 2015 r.

Strzemieszyce Wielkie Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Strzemieszycka 390 godz. 17.00  

 

  • 24 września 2015 r.

Rudy Świetlica Środowiskowa  ul. Turystyczna 13a godz. 16.30

Kuźniczka Nowa Świetlica Środowiskowa ul. Kuźniczka Nowa 48 godz. 17.30

Okradzionów Świetlica Środowiskowa ul. Białej Przemszy 23 godz. 18.30  

 

  • 28 września 2015 r.

Śródmieście Miejska Biblioteka Publiczna , al. Kościuszki 25 godz. 17.00  

 

  • 29 września 2015 r.

Łęka Świetlica Środowiskowa , ul. Przelotowa 185 A  godz. 17.00  

 

  • 30 września 2015 r.

Mydlice Południowe Zespół Szkół nr 7 , ul. Jaworowa 6  godz. 17.00  

 

  • 5 października 2015 r.

Aleje Gimnazjum nr 4 , ul. Wyspiańskiego 1  godz. 17.00  

 

  • 6 października 2015 r.

Kasprzak Szkoła Podstawowa nr 12 , ul. Tysiąclecia 25  godz. 17.00

 

  • 8 października 2015 r.

Manhattan Zespół Szkół nr 2 , al. Piłsudskiego 24  godz. 17.00

 

  • 12 października 2015 r.

Tworzeń Szkoła Podstawowa nr 11 , al. Piłsudskiego 103  godz. 17.00  

 

  • 13 października 2015 r.

Stary Gołonóg Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2  , ul. Prusa 3  godz. 17.00  

 

  • 14 października 2015 r.

Reden I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego, ul. Kopernika 40  godz. 17.00  

 

  • 19 października 2015 r.

Mydlice Północne Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków  ul. Chopina 34 godz. 17.00  

 

Wszystkie te etapy zostaną zakończone głosowaniem mieszkańców, gdzie wybiorą projekty, które zostaną zrealizowane w 2016 roku.

PoWtŚrCzPtSoNd
010203
04050607080910
11 121314151617
18192021222324
252627282930
Ładowanie...