Wypracowaliśmy 77 projektów!

Harmonogram Dzielnicowych Forów Mieszkańców.

Czwartek, 4 sierpnia 2016

Jesteśmy na finiszu weryfikacji merytorycznej wniosków IV Edycji Dąbrowskiego Budżetu Partycypacyjnego. Odpowiednie wydziały Urzędu Miejskiego sprawdzają projekty pod względem zasadności ich realizacji.  Wyniki ich pracy - opinie do każdego projektu zostana zaprezentowane 18 sierpnia 2016r.

Kolejnym etapem będą Dzielnicowe Fora Mieszkańców, czyli miejsce na dyskusję nad zgłoszonymi wnioskami. Poniżej przedstawiamy harmonogram.

 

HARMONOGRAM SPOTKAŃ DZIELNICOWYCH FORÓW MIESZKAŃCÓW

W RAMACH IV EDYCJI DĄBROWSKIEGO BUDŻETU PARTYCYPACYJNEGO  

  • 5 września 2016 r.

Brodway

Zespół Szkół nr 3, ul. Morcinka 4, godz. 17.00

 

  • 6 września 2016 r.

Gołonóg

Szkoła Podstawowa nr 18, Al. Piłsudskiego 73, godz. 17.00  

  • 7 września 2016 r.

Aleje

Gimnazjum nr 4 , ul. Wyspiańskiego 1, godz. 17.00

 

  • 8 września 2016 r.  

Stara Dąbrowa

Muzeum Miejskie „Sztygarka” ul. Legionów Polskich 69, godz. 17.00

 

  • 12 września 2016 r.

 

Osiedle Młodych Hutników

Szkoła Podstawowa nr 31 , Al. Zwycięstwa 77,  godz. 17.00  

  • 13 września 2016 r.

Zielona-Korzeniec-Dziewiąty Zespół Szkół nr 1, ul. Konopnickiej 56, godz. 17.00  

  • 14 września 2016 r.

Tworzeń

Szkoła Podstawowa nr 11,  Al. Piłsudskiego 103, godz. 17.00  

  • 15 września 2016 r.  

Reden-Adamiecki

Klub Helikon, ul. Wojska Polskiego 45, godz. 17.00

 

  • 19 września 2016 r.

Łosień Szkoła Podstawowa nr 26, ul. Gołonoska 23, godz. 17.00

 

  • 20 września 2016 r.

Ujejsce

Szkoła Podstawowa nr 25, ul. Mieszka I 20, godz. 17.00  

  • 21 września 2016 r.

Śródmieście Miejska Biblioteka Publiczna, Al. T. Kościuszki 25, godz. 17.00  

  • 22 września 2016 r.

Ząbkowice Dom Kultury Ząbkowice, ul. Chemiczna 2, godz. 17.00  

  • 26 września 2016 r.

Stary Gołonóg

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2,  ul. Prusa 3, godz. 17.00

 

  • 27 września 2016 r.

Trzebiesławice Szkoła Podstawowa nr 35, ul. Uczniowska 24, godz. 17.00  

  • 28 września 2016 r.

Rudy Świetlica Środowiskowa, ul. Turystyczna 13 a,  godz. 16.30

Kuźniczka Nowa Świetlica Środowiskowa, ul. Kuźniczka Nowa 48,  godz. 17.30

Okradzionów Świetlica Środowiskowa, ul. Białej Przemszy 23,  godz. 18.30

 

  • 29 września 2016 r.

Antoniów Świetlica Środowiskowa, ul. Spacerowa 4,  godz. 17.00

 

  • 3 października 2016 r.

Strzemieszyce Wielkie Szkoła Podstawowa nr 17, ul. Ofiar Katynia 76,  godz. 17.00

 

  • 4 października 2016 r.

Staszic Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Krasińskiego 34,  godz. 17.00

Podlesie Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Krasińskiego 34,  godz. 17.30

 

  • 5 października 2016 r.

Marianki Centrum Sportów Letnich i Wodnych Pogoria w Parku Zielona, ul. Letnia 9, godz. 17.00

Ratanice

Centrum Sportów Letnich i Wodnych Pogoria w Parku Zielona, ul. Letnia 9, godz. 17.30

 

  • 6 października 2016 r.

Reden I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego, ul. Kopernika 40, godz. 17.00

Łazy Błędowskie

Szkoła Podstawowa nr 27, ul. Żołnierska 188, godz. 17.00

Błędów

Szkoła Podstawowa nr 27, ul. Żołnierska 188, godz. 17.30

 

  • 10  października 2016 r.

Strzemieszyce Małe Świetlica Środowiskowa, ul. Główna 61,  godz. 17.00

 

  • 11 października 2016 r.

Mydlice Północne Centrum Aktywności Obywatelskiej, ul. Sienkiewicza 6A,  godz. 17.00

Łęknice

Zespół Szkół nr 4, ul. Łęknice 35, godz. 17.00

Piekło

Zespół Szkół nr 4, ul. Łęknice 35, godz. 17.30

 

  • 12 października 2016 r.

Tucznawa-Bugaj-Sikorka

Szkoła Podstawowa nr 23 , ul. Idzikowskiego 139, godz. 17.00

 

  • 13 października 2016 r.

Kasprzak

Szkoła Podstawowa nr 12,  ul. Tysiąclecia 25, godz. 17.00

 

  • 17 października 2016 r.

Manhattan

Zespół Szkół nr 2, Al. Piłsudskiego 24, godz. 17.00

 

  • 18 października 2016 r.

Mydlice Południowe

Klub Krąg, ul. Ludowa 19 a, godz. 17.00

 

  • 19 października 2016 r.

Łęka

Świetlica Środowiskowa, ul. Przelotowa 185 A, godz. 17.00

PoWtŚrCzPtSoNd
010203
04050607080910
111213 14151617
18192021222324
252627282930
Ładowanie...