Wypracowaliśmy 77 projektów!

Spotkania mapujące w każdej z dzielnic

Wtorek, 7 marca 2017

Od 20 do 29 marca w każdej z 35 dzielnic odbędą się tzw. spotkania mapujące. Jeśli zależy Państwu na zmienianiu swojej dzielnicy nie może Was  na nich zabraknąć, to pierwszy etap Nowego DBP 2.0.

 

Jest to punkt wyjścia dla całego procesu. To spotkanie mieszkańców dzielnicy oraz głównych jej publicznych aktorów (np. Dzielnicowy, Proboszcz, Dyrektor Szkoły),  na którym wspólnie z Animatorem tworzy się jej obraz.

 

Tu wskażemy, co z budżetu gminy i środków UE, w tym w ramach DBP zostało w ostatnich latach zrealizowane, w naszej dzielnicy, ale i opowiemy sobie o planowanych inwestycjach i pracach. To wspólna dyskusja o tym, jakie problemy należy w dzielnicy rozwiązać.

 

To również czas na przedstawienie całości założeń i zasad funkcjonowania DBP 2.0 oraz poznanie Animatora dzielnicy, który pomoże nam w nim się poruszać.

 

Zapraszamy do udziału w spotkaniach!

 

Kolejnym etapem (31 marca – 18 kwietnia) będzie zgłaszanie pomysłów listownie oraz drogą elektroniczną.

 

HARMONOGRAM SPOTKAŃ DZIELNICOWYCH FORÓW MIESZKAŃCÓW W RAMACH V EDYCJI DĄBROWSKIEGO BUDŻETU PARTYCYPACYJNEGO

•    20 marca 2017 r.

Reden-Adamiecki

Klub Helikon, ul. Wojska Polskiego 45, godz. 17.00

Stara Dąbrowa

Muzeum Miejskie „Sztygarka” ul. Legionów Polskich 69, godz. 17.00

Łęknice

Zespół Szkół nr 4, ul. Łęknice 35, godz. 17.00

Trzebiesławice

Szkoła Podstawowa nr 35, ul. Uczniowska 24, godz. 17.00

 

•    21 marca 2017 r.

Tworzeń

Szkoła Podstawowa nr 11,  Al. Piłsudskiego 103, godz. 17.00

Stary Gołonóg

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2,  ul. Prusa 3, godz. 17.00

Tucznawa-Bugaj-Sikorka

Szkoła Podstawowa nr 23 , ul. Idzikowskiego 139, godz. 17.00

Kuźniczka Nowa

Świetlica Środowiskowa, ul. Kuźniczka Nowa 48,  godz. 17.00

Rudy

Świetlica Środowiskowa, ul. Rudy 13a,  godz. 18.30

 

 

•    23 marca 2017 r.

Reden

I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego, ul. Kopernika 40, godz. 17.00

Mydlice Północne

Centrum Aktywności Obywatelskiej, ul. Sienkiewicza 6A,  godz. 17.00

Podlesie

Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Krasińskiego 34,  godz. 17.30

Antoniów

Świetlica Środowiskowa, ul. Spacerowa 4,  godz. 17.00

 

•    24 marca  2017 r.

Strzemieszyce Małe

Świetlica Środowiskowa, ul. Główna 61,  godz. 17.00

Gołonóg

Szkoła Podstawowa nr 18, Al. Piłsudskiego 73, godz. 17.00

Osiedle Młodych Hutników

Szkoła Podstawowa nr 31 , Al. Zwycięstwa 77,  godz. 17.00

Łazy Błędowskie

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, ul. Żołnierska 188, godz. 17.00

Błędów

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, ul. Żołnierska 188, godz. 18.00

Staszic

Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Krasińskiego 34,  godz. 17.00

 

•    27 marca 2017 r.

Śródmieście

Miejska Biblioteka Publiczna, Al. T. Kościuszki 25, godz. 17.00

Mydlice Południowe

Państwowa Szkoła Muzyczna, ul. Jakuba Dąbskiego 17, godz. 17.00

Zielona-Korzeniec-Dziewiąty

Zespół Szkół nr 1, ul. Konopnickiej 56, godz. 17.00

Marianki

Centrum Sportów Letnich i Wodnych Pogoria w Parku Zielona, ul. Letnia 9, godz. 17.00

Ratanice

Centrum Sportów Letnich i Wodnych Pogoria w Parku Zielona, ul. Letnia 9, godz. 18.00

Strzemieszyce Wielkie

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, ul. Ofiar Katynia 76,  godz. 17.00

Ząbkowice

Dom Kultury Ząbkowice, ul. Chemiczna 2, godz. 17.00

Okradzionów

Świetlica Środowiskowa, ul. Białej Przemszy 23,  godz. 17.00

 

•    28 marca 2017 r.

Kasprzak

Szkoła Podstawowa nr 12,  ul. Tysiąclecia 25, godz. 17.00

Łosień

Szkoła Podstawowa nr 26, ul. Gołonoska 23, godz. 17.00

Manhattan

Zespół Szkół nr 2, Al. Piłsudskiego 24, godz. 17.00

Ujejsce

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, ul. Mieszka I 20, godz. 17.00

Aleje

Gimnazjum nr 4 , ul. Wyspiańskiego 1, godz. 17.00

 

•    29 marca 2017 r.

Piekło

Zespół Szkół nr 4, ul. Łęknice 35, godz. 17.00

Brodway

Zespół Szkół nr 3, ul. Morcinka 4, godz. 17.00

Łęka

Świetlica Środowiskowa, ul. Przelotowa 185 A, godz. 18.00

 

Harmonogram

 

PoWtŚrCzPtSoNd
010203040506
07080910111213
1415161718 1920
21222324252627
28293031
Ładowanie...