Wypracowaliśmy 77 projektów!

Poznaj Animatora ze swojej dzielnicy!

Poniedziałek, 10 kwietnia 2017

Po 3-etapowej rekrutacji wreszcie poznaliśmy 8 śmiałków, którzy w tym roku  zmierzą się z nową procedurą Budżetu Partycypacyjnego w Dąbrowie Górniczej. Tych 8 śmiałków, to Animatorzy Dzielnicowi, czyli osoby które będą odpowiedzialne za prowadzenie działań włączających mieszkańców w procesy decyzyjne (zarządzania miastem) oraz przygotowujących społeczność lokalną do wypracowania programu funkcjonalnego na potrzeby realizacji projektu Fabryka Pełna Życia-rewitalizacja śródmieścia Dąbrowy Górniczej, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

 

Poznajcie swojego animatora:

 

Aleje – Piotr Seremet

Antoniów – Monika Kosmala

Błędów - Ilona Barańska-Węzik

Broadway – Piotr Badoń

Gołonóg – Mariusz Stefaniak

Kasprzak – Mariusz Stefaniak

Kuźniczka Nowa - Ilona Barańska-Węzik

Łazy Błędowskie - Ilona Barańska-Węzik

Łęka - Ilona Barańska-Węzik

Łęknice – Piotr Badoń

Łosień - Ilona Barańska-Węzik

Manhattan – Piotr Badoń

Marianki – Monika Kosmala

Mydlice Południowe – Ewa Stęplewska

Mydlice Północne – Ewa Stęplewska

Okradzionów - Ilona Barańska-Węzik

Osiedle Młodych Hutników – Sylwia Szałwińska

Piekło – Monika Kosmala

Podlesie – Piotr Badoń

Ratanice – Monika Kosmala

Reden – Piotr Seremet

Redn – Adamiecki – Piotr Serment

Rudy - Ilona Barańska-Węzik

Stara Dąbrowa – Ewa Stęplewska

Stary Gołonóg – Mariusz Stefaniak

Staszic – Piotr Badoń

Strzemieszyce Małe – Sebastian Kamieniarz

Strzemieszyce Wielkie– Sebastian Kamieniarz

Śródmieście – Piotr Seremet

Trzebiesławice – Monika Kosmala

Tucznawa – Bugaj – Sikorka – Sylwia Szałwińska

Tworzeń – Sebastian Kamieniarz

Ujejsce – Monika Kosmala

Ząbkowice – Sylwia Szałwińska

Zielona Korzeniec – Dziewiąty – Piotr Badoń

 

Lista animatorów wraz z kontaktami dostępna na stronie.

PoWtŚrCzPtSoNd
010203
04050607080910
111213 14151617
18192021222324
252627282930
Ładowanie...